Deprecated: Creation of dynamic property ElfsightSliderPluginUpdate::$optionSlug is deprecated in /var/www/vhosts/marketotomat.com/httpdocs/wp-content/plugins/elfsight-slider-cc/core/includes/update.php on line 23

Deprecated: Creation of dynamic property ElfsightSliderPluginAdmin::$customScriptUrl is deprecated in /var/www/vhosts/marketotomat.com/httpdocs/wp-content/plugins/elfsight-slider-cc/core/includes/admin.php on line 62

Deprecated: Creation of dynamic property ElfsightSliderPluginAdmin::$customStyleUrl is deprecated in /var/www/vhosts/marketotomat.com/httpdocs/wp-content/plugins/elfsight-slider-cc/core/includes/admin.php on line 63
Hakkımızda - Market Otomat

Hakkımızda

Market Otomat ile Tanışın

Yıllardır spor salonları, fabrikalar, üniversiteler, alışveriş merkezleri, ofisler, hastaneler, konut alanları, öğrenci yurtları, iş merkezleri gibi yüzlerce kamu ve özel kuruma otomat işletmeciliği konusunda hizmet vermekteyiz.

Şık tasarımlarla üretilmiş, son model otomatları, güvenli ödeme sistemleri ile size ücretsiz olarak getiriyoruz. Ulaşım, otomat kurulumu ve yedek parça ihtiyacınızı satış sonrası hizmetlerimize ücretsiz olarak dahil ediyoruz.

Otomatların kurulumundan sonra ürün tedariği ve ürünlerin otomatlara yerleştirilmesi gibi tüm süreçleri operasyonel ekibimiz ile ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

NAYAX ile size oturduğunuz yerden otomatlarınızın stok kontrolünü yapabilmenizi, gerçekleşen satışların detaylarına anlık olarak ulaşmanızı, otomatlarınızın çalışma durumlarını kontrol edebilmenizi sağlıyoruz.

Verdiğimiz hizmet ve karşılıklı güven ile günden güne otomat ağımızı genişlettik, Türkiye’nin birçok şehrine hizmet sunuyoruz. Yenilikçi bakış açımızla, sizlerin ne istediğini bilerek, sorunlarınıza çözüm bularak, disiplinli ve planlı bir şekilde hareket ederek başarımızı birlikte şekillendirmek ve hizmet ağımızı sizinle geliştirmek istiyoruz.

Aradığınız kaliteli otomat hizmeti için buradayız!

Kalite Politikamız

 • Kalite politikamızın temelini müşterilerimizin memnuniyeti oluşturuyor. Müşteri memnuniyeti ile başarımızı daha da ileriye taşıyacağımızı biliyoruz.
 • Operasyonel ve teknik ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin önem verdiği konular ve beklentiler üzerinde çalışıyoruz.
 • Tüm çalışmalarımızın disiplin ve hijyen prensiplerine uyması en dikkat ettiğimiz konuların başında geliyor.
 • Ürün yelpazemizi müşterilerimizden gelen geri bildirimler doğrultusunda geliştiriyoruz.
 • Yenilikleri takip ediyor, mevcut hizmet ve kalitemizi korumanın yanı sıra daha iyisini yapmak için ekip ruhu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Market Otomat Destek Ekibi
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Ad Soyad *Telefon *E-mail *Şehir *Kurum adı *Çalışan sayısı *Otomat Türü *Açıklama

  ×
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?