Deprecated: Creation of dynamic property ElfsightSliderPluginUpdate::$optionSlug is deprecated in /var/www/vhosts/marketotomat.com/httpdocs/wp-content/plugins/elfsight-slider-cc/core/includes/update.php on line 23

Deprecated: Creation of dynamic property ElfsightSliderPluginAdmin::$customScriptUrl is deprecated in /var/www/vhosts/marketotomat.com/httpdocs/wp-content/plugins/elfsight-slider-cc/core/includes/admin.php on line 62

Deprecated: Creation of dynamic property ElfsightSliderPluginAdmin::$customStyleUrl is deprecated in /var/www/vhosts/marketotomat.com/httpdocs/wp-content/plugins/elfsight-slider-cc/core/includes/admin.php on line 63
Hizmetler - Market Otomat

Hizmetler

Market Otomat Hizmetleri

 • Tecrübeli Ekip: Otomat alanında yıllardır hizmet veren ve sayısız popüler marka ile iş birliği yapan bir firmayız.
 • Bilinen Markaların Sevilen Ürünleri: 500’den fazla ürün çeşidi ile  eksiksiz ve kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Seçtiğiniz otomat çeşidine göre, ürün ve marka seçeneklerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.
 • Teknik Servis Desteği: Teknik ekibimiz ve destek hattı ile hafta içi her gün saat 08:00 – 22:00, cumartesi ve pazar günleri ise 09:00 – 20:00 saatleri arasında yanınızdayız.
 • Kaliteli Hizmet: Kesintisiz ürün tedariğinin yanı sıra işletmenize özel raf belirleme olanağı sunuyoruz. Ulaşım, otomat kurulumu, ürün temini, yedek parça ve teknik destek ihtiyacınızı satış sonrası hizmetlerimize ücretsiz olarak dahil ediyoruz.
 • Güvenli Ödeme Seçenekleri: Nayax nakitsiz ödeme çözümleri sayesinde; kredi ve banka kartı, kağıt veya bozuk para, mobil ve NFC ödeme, swipe temaslı ve temassız ödeme, OR kod ile ödeme ve özel şirket kartları ile ödeme yapma imkanı sağlıyoruz.
 • Nayax ile Anlık Uzaktan Yönetim ve Takip: NAYAX ile size oturduğunuz yerden otomatlarınızın stok kontrolünü yapabilmenizi, gerçekleşen satışların detaylarına anlık olarak ulaşmanızı, otomatlarınızın çalışma durumlarını kontrol edebilmenizi sağlıyoruz.

Market Otomat Destek Ekibi
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Ad Soyad *Telefon *E-mail *Şehir *Kurum adı *Çalışan sayısı *Otomat Türü *Açıklama

  ×
  Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?