Market Otomat Her Yerde!

Dünyaya hızla yayılan otomatlar, su otomatı, kahve otomatı, çay otomatı, alışveriş otomatı vb. daha pek çok ürün içeriği ile hayatımızda yerini aldı. Başta Japonya olmak üzere Avrupa, Amerika ve Asya’da sayısız ülkede her geçen gün sayısı artan satış otomatları, Türkiye’de de hızla yayılıyor. Metro beklerken durakta, fabrikalarda çalışma alanlarında, okullarda öğrencilerin ulaşabileceği her noktada ve daha birçok yerde karşımıza çıkan satış otomatları İstanbul’da da her gün çoğalıyor.

Market Otomat garantisiyle hizmete sunulan otomatlar, hizmet alanlarını giderek büyüterek 2 yeni anlaşmayla İstanbul’un kilit noktalarında, metro alanlarında ve üniversite kampüslerinde yerini almaya başladı.

Metro İstanbul ile İstanbullulara Otomat Hizmeti

İstanbul’un kilit metro alanlarında Supplementler.com çatısında yer alan market otomatları yakın bir zamanda kurulacak. Toplam 75 adet otomat, Anadolu yakasının en önemli geçiş noktaları olan metro hatlarında, ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılamak için hazırlanıyor. M4 Kadıköy – Tavşantepe metro hattında 35 adet, M4 Üsküdar – Çekmeköy hattında ise 40 adet otomat olacak. Su ve atıştırmalık ürünlerin yer alacağı Supplementler.com otomatları ile İstanbullular her durakta ihtiyacını rahatça karşılayabilecek.

Market Otomat Bilgi Üniversitesi’nde

Satış otomatları, üniversitelerin de vazgeçilmezi. Ders arasında koşuştururken, sınava son 1 saat kala merdivenlerde çalışırken, kampüs içinde saat kaç olursa olsun vakit geçirirken öğrencilerin en büyük ihtiyacı onlara hızlı ve 7/24 hizmet veren bir alan olması. Bu ihtiyacın karşılanması için gereken en önemli ve işlevsel araçlar ise otomatlar.

Her zaman öğrenciye verdiği değerle tanınan Bilgi Üniversitesi, Market Otomat ile yaptığı iş birliği sonucu tüm kampüslerinde satış otomatlarına yer vermeye başladı. Dolapdere Kampüsü, Kuştepe Kampüsü, Premium Kampüs ve Santral Kampüsü’nde öğrenci ve ziyaretçiler için konumlandırılan otomatlar arasında atıştırmalık ve su otomatlarının yanı sıra kahve otomatları da yer alıyor.

Siz de işletmenizde birbirinden farklı otomatlara yer verip, misafirlerinize ve çalışanlarınıza değer katmak isterseniz otomatlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Market Otomat Destek Ekibi
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

    Ad Soyad *Telefon *E-mail *Şehir *Kurum adı *Çalışan sayısı *Otomat Türü *Açıklama

    ×
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?