Otomatlarla Kışa Hazır Olun!

Yeni nesil insansız marketler, yani otomat makineleri her anlamda günümüzü kurtarıyor. Acıktığımızda atıştırmalıklarla imdadımıza koşuyor, sabahları ayılmamız için yoldaki kahvemizi veriyor, spor salonunda protein bar ya da sporcu içecekleriyle protein ihtiyacını karşılıyor, yazın buz gibi bir su ile susuzluğumuzu gideriyor… Bu böyle uzayıp gidiyor. Peki, kış için bize ne gibi kolaylık sağlayabilir? Kışın otomatların kullanımı hangi yönde artıyor?

İçimizi Isıtan İçecek Otomatları

Kışın soğuk havadan kendimizi korumanın en kolay yolu elimize bir bardak sıcak çay ya da kahve almaktır. Dumanı üzerinde bir bardak kahve ile toplantıya ya da derse giderken, hem içimiz ısınır hem de açlığımız bastırılır.

Market Otomat bünyesinde yer alan sıcak içecek otomatları hem çay hem de kahve tiryakileri düşünülerek hazırlanıyor. İster sütlü ister sütsüz kahve tercih edin, isterseniz cappuccino tercih edin, hepsi tek bir tuşla hazır!

Sporcu Otomatları ile Daha Sağlam Bir Bünye

Hastalıkların çoğu kışın türüyor, yayılıyor… Kışın zayıflayan bünyelerimiz, soğukla beraber korumasız kalıyor. Peki bunun için ne yapmalıyız? Elbette öncelikle sağlıklı bir yaşamın gerekliliklerini yerine getirmeliyiz. Doğru beslenme ve aktif bir spor rutininin olması, sağlıklı bir vücuda sahip olmanın altın kuralları. Peki otomatlar bunun neresinde?

Market Otomat bünyesinde yer alan sporcu otomatları, spor öncesi ve sonrasında bünyenize iyi gelecek ve size destekleyecek sağlıklı sporcu besinleriyle dolu!

Sporcu otomatlarına dair detaylı bilgiye ulabileceğiniz “Fitness Otomatları” başlıklı yazımıza göz atmayı unutmayın!

Yiyecek ve İçecek Otomatları

En başta da bahsettiğimiz gibi gün içinde oradan oraya koşutururken ya da masa başından kalkamayacak kadar yoğunken bu pratik makineler hayatımızı kolaylaştırıyor. Su içmek ve yemek yemek en temel ihtiyaçken bazen bunları dahi unutabiliyoruz. Yazın su içmeye ekstra özen göstersek de kışın da su içmeyi kesinlikle atlamamamız gerekiyor. Market otomat bünyesinde yer alan yiyecek ve içecek otomatları, ihtiyacın olduğu an su, sağlıklı bir atıştırmalık olan çiğ kuruyemişler ya da enerjinizi yükseltecek bir çikolata… Hepsi, prestijli marka anlaşmalarıyla hizmetinizde!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Market Otomat Destek Ekibi
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

    Ad Soyad *Telefon *E-mail *Şehir *Kurum adı *Çalışan sayısı *Otomat Türü *Açıklama

    ×
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?