Hijyen Otomatı: Kişisel Bakım ve Sağlık Noktası

Sağlığımız için en önemli konu hijyen. Başta kişinin kendi sağlığı olmak üzere, başkalarının da sağlığını korumanın en önemli yolu hijyene dikkat etmektir. Kullandığımız her şeyi ve bulunduğumuz her ortamı temiz tutmak da hijyenik olmanın temel kuralıdır. Kişilerin hijyenlerine dikkat etmeleri, hastalıklardan uzak durmak için oldukça önemlidir.

İçinde bulunduğumuz dönem gereği, hijyene ekstra bir önem vermemiz gerekiyor. Maske, dezenfektan, kolonya, ıslak mendil… Bunlar yanımızdan eksik etmediğimiz, çantamızın demirbaşları haline geldi. Hijyen otomatları sayesinde ihtiyacınız olan tüm bu ürünlere kolayca erişebiliyoruz.

Hijyen Otomatlarına Neden İhtiyaç Duyarız?

Kalabalık alanlar, bakteri ve virüs açısından en tehlikeli ortamlardır. Böyle ortamlarda hijyen ürünleri ile kendimizi koruruz. Her insan kendi temizliğinden sorumludur. Otobüs terminali, tren istasyonu, hava alanı gibi her zaman kalabalık olan yerlerde, bu sorumlulukları yerine getirmeyen insan sayısı artar. Bu sebeple de, kendi hijyenimize normalden daha fazla dikkat etmemiz gerekir. Özellikle de ortak kullanılan tuvaletlerde, sık sık hijyen malzemelerine ihtiyaç duyarız. Hastanelerde mikroplardan, otoparklarda nemle oluşabilecek bakterilerden, AVM gibi trafiği yüksek ve kapalı ortamlarda havada oluşan etkenlerden korunmak için birbirinden farklı ürünlere ihtiyacımız vardır.

Vitamin, dezenfektan, kolonya, havlu, eldiven, maske, el kremi, deodorant gibi birçok hijyen ve kişisel bakım ürünlerini, hijyen otomatlarından kolaylıkla temin edebiliriz.

Pandemide kolonyasız ya da maskesiz kalabilir, yaz aylarında aniden bastıran sıcakla deodoranta ihtiyaç duyabilir, kışın hissedilen kırıklığı hastalığa dönmeden önlemek için bir takviyeye gerek duyabiliriz. Tüm bu ihtiyaçlarımızı farklı dükkanlara girmeden, tek bir makine sayesinde karşılayabiliriz.

Hijyenik Ödeme: Temassız Ödeme Sistemi

Gün geçtikçe gittiğimiz her yerde karşımıza çıkmaya başlayan hijyen otomatları; hem nakit para, hem kart, hem de temassız ödeme kabul edecek şekilde, üç farklı sistemde çalışır. Kimisinde bu sistemlerden yalnızca biri aktifken, kimisinde hepsi kullanıma açıktır. Özellikle hijyen otomatlarının temassız ödeme kabul etmesi, kullanıcı açısından büyük önem taşır.

Temassız ödeme sistemi ile çalışan hijyen otomatı çeşitleri, mobil ödeme sistemi veya QR kod okutma yöntemi ile çalışır. Yanınızda telefonunuz olması, bu makineleri kullanmak için yeterlidir. Hastanede refakatçı iken, yanınıza çantanızı almadan hava almaya çıktığınızda ya da unuttuğunuz maskenizi almak için arabaya doğru giderken otoparkta, hijyen otomatlarını kullanmanız gerekebilir. Temassız ödeme sistemi ile çalışan bu otomatlar, bu tarz kalabalık alanlarda daha çok işe yarayacaktır.

Hijyen otomatlarımızı keşfetmek için tıklayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Market Otomat Destek Ekibi
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

    Ad Soyad *Telefon *E-mail *Şehir *Kurum adı *Çalışan sayısı *Otomat Türü *Açıklama

    ×
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?