Neden Otomat Hizmeti?

Market otomatları tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça revaçta. Özellikle de otomatlara ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz çeşit ürünü yerleştirmek, onları daha da cazibeli hale getiriyor. Su otomatı, sıcak içecek otomatı, yiyecek otomatı, hijyen otomatı, oyuncak otomatı, atıştırmalık otomatı gibi pek çok ürün özelinde satış yapmanız mümkün.

Peki, bu otomatları satın almak ya da kiralamak mı, yoksa otomat hizmeti almak mı daha doğru bir yöntem? Elbette, otomat hizmeti almak…

Güvenilir Markalarla İş Birliği

Otomat hizmeti, yalnızca otomatı kiralamakla kalmayıp tecrübeli bir ekiple ve güvenilir markalarla çalışmak demektir. Daha önce çok sayıda markaya hizmet vermiş bir marka ile yola çıkmak, tek başınıza bilmediğiniz bir serüvene atılmaktan çok daha güvenli olacaktır.

Otomatı kiralamak ya da satin almak yerine, otomat hizmeti aldığınızda, müşterilerinize sunacağınız ürün çeşitliliğiniz artar. Seçeceğiniz otomat çeşidine göre, ürün ve marka seçenekleri sunulur. Bu sayede güvenilir markalarla tek tek sözleşme yapmanıza gerek kalmadan, tek bir hizmet çerçevesinde geniş bir ürün yelpazesine erişebilirsiniz.

Otomatı satın almakla bitmiyor elbette! Ulaşımı, kurulumu, teknik servisi, yedek parça ve ürün temini… Satış veya kiralama sonrası hizmetler bitmek bilmiyor… Ancak otomat hizmeti aldığınızda, bu hizmetlerin tamamı da devam eder. Örneğin, teknik servis desteği sayesinde yaşayacağınız problemlere kolay ve hızlı çözümler üretilir.

Güvenli Ödeme ve Uzaktan Takip

Otomat makinelerinin pek çok ödeme sistemi mevcut. Kağıt veya bozuk para ile ödeme, kredi ve banka kartı ile ödeme, mobil ödeme, QR kod ile ödeme ve özel şirket kartları ile ödeme… Bu hizmetlerinden tamamından yararlanmak için onlarca farklı anlaşmayla uğraşmanıza gerek kalmaz. Otomat hizmeti sayesinde güvenli alışverişi müşterilerinize tek bir anlaşma içinde sunabilirsiniz.

Son olarak, nerede olursanız olun, otomat stok kontrolünü yapmak istiyorsanız satin almak yerine, otomat hizmeti almayı tercih etmelisiniz. Bir otomatı satin aldığınızda, bu tip uzaktan kontrol sistemlerini de ayrıca satin almanız gerekir. Otomat hizmetinde ise, tüm satış detaylarınız ve otomatınıza dair bilgilere uzaktan erişebilirsiniz.

Otomat hizmetlerimizi keşfetmek için tıklayın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Market Otomat Destek Ekibi
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

    Ad Soyad *Telefon *E-mail *Şehir *Kurum adı *Çalışan sayısı *Otomat Türü *Açıklama

    ×
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?