İşletmelere Özel Otomatlar

Bir ofise gittiğinizde karşınıza çıkan bir kahve otomatı, toplantıya yetişmek için su içecek vakit bulamamışken bir anda ışıldayan su otomatı, ya da tüm gün yemek yemeye  fırsat bulamamışken beliren atıştırmalık otomatı… Otomat makineleri kurtarıcılar gibi hayatlarımızda yerlerini aldı. Japonya’nın hızına yetişemesek de, tüm dünya otomat makinelerinin sunduğu hizmetin farkına vardı ve hızla bu hizmetten faydalanmaya başladı.

Gündelik ihtiyaçlarımızı en pratik şekilde çözmeye yarayan otomatlar, iş hayatının vazgeçilmezi olmuş durumda. Otomatlar kalabalık işletmelerde daha sık karşımıza çıksa da, küçük işletmeler ve ofisler de otomat hizmetinden faydalanmaya başladı.

Otomat makinelerinin farklı ödeme sistemleri sunması ve pek çok ürünü barındırması, pratikliğini artırıyor. Kullanıcıların hem nakit, hem kart, hem de QR kod sistemi ile ödeme yapabilmesi, tercih sebebini artırıyor. Tek bir dokunuşla istediği ürünü satin alma kolaylığının yanı sıra, otomattaki ürünlerin hijyen ve kalitesinden emin oluyorsunuz.

Ofisinize Prestij Katın

24 saat, kesintisiz hizmet anlayışı ve profesyonel otomat hizmeti veren markaların sunduğu marka ve ürün çeşitliliği sayesinde çalışanlarınız ve müşterileriniz kendini daha değerli hissediyor. Kantin kalabalığına girmeden alınan sıcak bir kahve, toplantıya yetişirken son dakikada temin edilecek su, iş görüşmesine erken gelen bir adayın heyecanlı bastıracak soğuk bir içecek ya da mesai yoğunluğunda daha çok ihtiyaç duyulan atıştırmalıklar… Hepsi ofis çalışanlarının ya da işletmenizi ziyaret eden kişilerin gözünde, markanızı bir üst seviyeye taşıyacaktır.

Profesyonel otomat hizmeti veren yerler, markanıza ve işletmenize en uygun otomat seçimlerini yapmanıza da yardımcı olur. Otomat hizmeti aldığınızda, tüm çalışanlarınızın zevkine uygun ürün yelpazesinden de faydalanma imkanınız olur. Bu sayede, ofis çalışanlarının molaları daha keyifli bir hal alırken, ofise gelen ziyaretçiler de kendi zevklerine uygun ürünlerle ağırlanır. Siz işletmenizde çalışanlara verdiğiniz değeri artırırken, onların da motivasyon ve verimlilikleri artar.

Otomat makinesi satin almak yerine otomat hizmeti aldığınızda, bu saydığımız kriterlerin tamamı sorunsuzca size sunulur. Otomat hizmeti almanın size sunacağı fırsatlar için “Neden Otomat Hizmeti” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Siz de işletmenizin prestijini artırmak isterseniz, Market Otomat seçeneklerini buradan inceleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Market Otomat Destek Ekibi
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

    Ad Soyad *Telefon *E-mail *Şehir *Kurum adı *Çalışan sayısı *Otomat Türü *Açıklama

    ×
    Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?